Forum Magarula
AKP Belediyelerinde Büyük Yolsuzluklar  Uyeols10
SİTEMİZE ÜYE OLARAK
1) yorum yazabilir,
2) haber gönderebilir,
3) üye listesine erişebilir,
4) diğer üyelerle yazışabilir,
5) forumlara katılabilir,
6) günlük yaratabilir,
7) ve daha pak çok özeliklerden faydalanabirsiniz,
Magarula forum hayırlı günler diler sevgi ve sagılarımızla
BARKALA

Join the forum, it's quick and easy

Forum Magarula
AKP Belediyelerinde Büyük Yolsuzluklar  Uyeols10
SİTEMİZE ÜYE OLARAK
1) yorum yazabilir,
2) haber gönderebilir,
3) üye listesine erişebilir,
4) diğer üyelerle yazışabilir,
5) forumlara katılabilir,
6) günlük yaratabilir,
7) ve daha pak çok özeliklerden faydalanabirsiniz,
Magarula forum hayırlı günler diler sevgi ve sagılarımızla
BARKALA
Forum Magarula
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
"Eskiden iyilik yaparlardı söylemezlerdi. Sonra hem yapmaya hem de söylemeye başladılar. Şimdi ise yapmıyorlar fakat söylüyorlar.* Ömer bin Hâris (Rahmetullahi aleyh)

admin
admin
kulanıcılar
AKP Belediyelerinde Büyük Yolsuzluklar  Shanex10
AKP Belediyelerinde Büyük Yolsuzluklar  Shanex10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 997

Kişi sayfası
imam şamil: 1
https://magarula.forum.st

uyuma AKP Belediyelerinde Büyük Yolsuzluklar

C.tesi Ara. 08, 2012 3:36 pm
AKP Belediyelerinde Büyük Yolsuzluklar  54077

Eski AKP'li Şimşek: AKP Belediyelerinde Büyük Yolsuzluklar Var Hepsini Açıklayacağım!

istanbul belediyelerinde, özellikle de AKP'li belediyelerde ayyuka çıkan yolsuzluk iddialarına bir yenisi eklendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin eski AKP’li il genel meclisi üyesi Hakkı İsmail Şimşek, AKP’li belediyelerde büyük yolsuzluklar yapıldığını iddia etti. Şimşek, AKP’li belediyelere “Hodri Meydan! Yolsuzluk yok, diyebilir misiniz?” diye meydan okudu ve bakanlık müfettişlerini göreve çağırdı.

İstanbul belediyelerinde, özellikle de AKP’li belediyelerde ayyuka çıkan yolsuzluk iddialarına bir yenisi eklendi.
Bu kez iddianın sahibi, eski bir AKP’li. Temmuz ayında AKP’den istifa eden İl Genel Meclisi üyesi Hakkı İsmail Şimşek, AKP’li belediyelere “hodri meydan” dedi.

Uzun süre AKP içinde siyaset yapan Şimşek, elinde İstanbul belediyelerinde yapılan yolsuzluklara ilişkin birçok dosya olduğunu söyledi. “Ben soruyorum böyle bir soygun olur mu şu yaptı bu yaptı demiyorum bütün belediyelerde yolsuzluk olduğunu iddia ediyorum.”

Şimşek, özellikle kaldırım, park ve bahçe düzenlemelerinde yolsuzluklar yapıldığını anlattı.
“Bir caddenin parke taşları her altı ayda bir yenilenir mi ya da devlet kamu ihaleleriyle yapılan binalar iki sene sonra harabe hale gelir mi?”

İçişleri Bakanlığı müfettişlerinin belediyelerde inceleme başlatmasını isteyen Hakkı Şimşek, aksi takdirde yolsuzluk dosyalarını açıklayacağını belirtti. “İçişleri Bakanlığının müfettişlerini lütfen İstanbul’daki belediyeleri bir denetlesinler, bu belediyelerde temizlik taşıma ihaleleri yapılıyor bu ihalelerin nasıl yapıldığına göz atarsak gerçekler ortaya çıkacaktır.”